І тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

5555 лютого 2018 року відбувся І тур олімпіади з англійської мови серед студентів, для яких англійська мова не є профільним предметом. Оскільки англійська мова і далі набуває значення у світі, олімпіади з англійської мови сприяють підвищенню загального рівня знань і навичок фахівців різних напрямків.

За результатами попереднього відбору учасників І туру олімпіади, який відбувся 11 грудня на кафедрі іноземних мов за фахом Навчально-наукового Гуманітарного інституту, викладачі кафедри іноземних мов за фахом, кафедри іноземної філології та кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики Навчально-наукового Гуманітарного інституту зібрали на змаганнях найкращих знавців англійської мови, які були представлені студентами різних Навчально-наукових інститутів НАУ.

Перший тур олімпіади передбачав завдання, які охоплюють найважливіші аспекти мовленнєвої діяльності: аудіювання, граматичні та лексичні тести, а також говоріння. Під час спілкування з членами журі студенти показали високу ерудицію та творчий підхід до виконання завдань. З перших слів юнаки і дівчата демонстрували не тільки високий рівень володіння, але й своє справжнє захоплення цією чудовою мовою. До речі, майже всі учасники олімпіади додатково вивчають другу іноземну мову.   За результатами проведеної олімпіади можна із впевненістю сказати, що в Україні росте нова спільнота, на яку покладають багато сподівань та відповідальності.

За підсумками змагань перше місце виборов Михайлов Артем (ННІКІТ, група КС-222а); друге місце розділили Бердієва Дженет (ННІЕМ, група ЕМ-211) і Нестеров Олексій (ФТТ, група 205); третю сходинку посів Сушко Олександр (ННІКІТ, група КС-122а).

Бажаємо цим студентам, щоб перемога в цих змаганнях була однією зі сходинок до тих висот, які вони осягнуть у своєму житті.

Запрошуємо студентів брати участь у майбутніх святах і олімпіадах, адже студентське життя НАУ – не лише практичні заняття і лекції, але й цікаве і корисне дозвілля.

20180205 153003

20180205 153224