Акредитаційна експертиза спеціальності

555З 22 по 24 січня 2018 року за наказом Міністерства освіти на кафедрі авіаційної психології працювала експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Психологія зі спеціальності 053 Психологія за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Оцінка діяльності кафедри здійснювалась досвідченими фахівцями у галузі психології: Ямницьким Вадимом Марковичем - доктором психологічних наук, професором, завідувачем кафедри практичної психології та психотерапії Рівненського державного гуманітарного університету; Волошиною Валентиною Віталієвною - доктором психологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри теоретичної та консультативної психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова згідно програми експертної оцінки за визначеними напрямами та показниками.

Експертами були перевірені не лише нормативно-правова документація, яка забезпечує діяльність кафедри, інфраструктура НН ГМІ НАУ, навчально-методичне забезпечення, організація та проведення практик, результати наукової діяльності, але й проведені комплексні контрольні роботи з таких дисциплін як: «Соціально-політичні конфлікти», «Психологія сексуальності», «Проблеми управління інформаційним стресом», «Методика та організація наукових досліджень».

Також були перевірені навчальні аудиторії, які закріплені за кафедрою та лекційні аудиторії Навчально-наукового гуманітарного інституту НАУ. Експерти із задоволенням ознайомилися з історією створення та становлення Національного авіаційного університету в Музеї історії НАУ. Під час підведення підсумків експерти обговорювали з завідувачем та колективом кафедри важливі питання з перспектив подальшої діяльності кафедри авіаційної психології, набору студентів. Досвід членів експертної комісії та багаторічний досвід колективу кафедри авіаційної психології надав можливість всебічно розглянути подальші перспективи розвитку діяльності.

Колектив кафедри з хвилюванням очікує на позитивне вирішення питання щодо акредитування на здійснення освітньої діяльності зі спеціальності «Психологія».

IMG 20180123 122619

IMG 20180123 122643