Вітаємо майбутніх фахівців туристичної галузі!

55522-24 січня 2018 року доцент кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Наталія Глушаниця на запрошення керівництва ДВНЗ Київського транспортно-економічного коледжу Національного транспортного університету  виступила головою Державної екзаменаційної комісії з іноземної мови (англійська, німецька) зі спеціальності «Туристичне обслуговування».

Цього року комплексний державний екзамен з іноземної мови склали випускники коледжу, які отримали дипломи молодшого спеціаліста і можуть розпочати професійну діяльність на посаді завідувача туристичного агентства, помічника менеджера з внутрішнього та міжнародного туризму, інспектора з туризму, туризмознавця, адміністратора пасажирської служби, агента з організації туризму, або ж продовжити освіту в одному з ВНЗ України та отримати повну вищу освіту та ступінь бакалавра і магістра. Багато випускників коледжу мають на меті продовжити освіту у НАУ за напрямом підготовки «Туризм». Вітаємо молодих фахівців з їхнім першим професійним досягненням та бажаємо подальших успіхів у роботі та навчанні!