Документознавство – універсальна спеціальність

55525 січня 2018 року доцент кафедри історії та документознавства Божук Л.В. відвідала ЗОСШ № 35 Святошинського р-ну м. Києва та провела лекцію з метою профорієнтаційної та інформаційної роботи для випускних класів школи.

Учнівська молодь дізналася про актуальну спеціалізацію «Документознавство та інформаційна діяльність» спеціальності «Інформаційна бібліотечна та архівна справа», про викладання профільних дисциплін спеціальності, бази виробничих практик, умови навчання та студентське життя в НАУ, матеріально-технічну базу університету.

З зацікавленням майбутні абітурієнти сприйняли інформацію про перспективи працевлаштування випускників кафедри та посади, які можуть обіймати документознавці.

Складність у визначенні майбутнього професійного шляху для старшокласників свідчить про важливість проведення профорієнтаційних заходів, на яких науково-педагогічні працівники НАУ презентують можливості професійного та особистісного розвитку для молоді.

Для більш детального знайомства зі спеціальністю усіх випускників було запрошено на дні відкритих дверей, які проводяться в Національному авіаційному університеті.