Знайомство з престижними навчальними закладами світу

55527 січня 2018 року викладач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Анна Колісниченко зі студентами стали учасниками виставки «Освіта за кордоном», що проходила у готелі «Хілтон» за участі навчальних закладів Європи, США, Канади, Великобританії.

Відвідувачі виставки мали змогу познайомитися з більш ніж 70 навчальними закладами, серед яких університети, коледжі, приватні школи та підготовчі центри Швейцарії, Ірландії, Бельгії, Німеччини, Китаю та інших країн світу та могли особисто поспілкуватися з їх представниками. Що дуже важливо, учасники виставки наші студенти відчули, що українські випускники затребувані у світі, і кожен з них має змогу отримати омріяну освіту та кар’єру будь-де, якщо має мету та вміє бути наполегливим.