Святкуємо Хрещення за народними традиціями

55619 січня 2018 року викладач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Л. Костель зі студентами 4 курсу НН ІАП взяли участь у народному святкуванні  останнього свята різдвяно-новорічного циклу Хрещення. Вони приєдналися до сотень православних мирян, що зібралися на Оболонській Набережній біля храму Різдва Христового, щоб взяти участь у Йорданських обрядах.

Наші студенти побували на святковій службі, пройшли процесією до Дніпра, де напередодні був приготовлений хрест-йордань та були присутні на обряді освячення води. Юнаки та дівчата вмилися цілющою дніпровою водою, щоб зберегти молодість, примножити красу та позбутися важких спогадів та шкідливих звичок. У жодного з наших студентів не стало духу зануритися у крижану воду, проте всі повернулися до своїх домівок та гуртожитків зціленими свіжим зимовим повітрям, зарядженими здоров’ям та веселим настроєм.