Святкові вечорниці

555Вже традиційно в кінці грудня кафедра історії та документознавства влаштовує святкові вечорниці до зимових свят для усіх студентів НАУ. Так і цього року під керівництвом наставника 321 групи старшого викладача Жанни Паскал було організовано та проведено етнографічне свято в українських традиціях.

Учасниками і глядачами заходу були представники різних інститутів НАУ та викладачі кафедри історії та документознавства: І. Тюрменко, Н. Бем, Л. Божук, Ю. Кондрашевська, Т. Курченко, О. Ількова, С. Литвинська, Л. Халецька, О. Юрченко. Також захід відвідала старший наставник НН ГМІ О. Килимник. Дійство показало призабуті молодіжні народні традиції проведення вечорниць напередодні новорічних свят. Студенти-учасники свята відтворили український звичай кусання Калити як символу сонця, тепла і багатства, традиції святкових пісень, що були поширені серед молоді в давнину, молодіжні забави і гуляння, які супроводжували спілкування дівочої та парубочої компанії у цей вечір.

Захід викликав теплі і позитивні емоції як у студенів, так і у викладачів, оскільки народні традиції і звичаї згуртовують і об'єднують людей спільними переживаннями і огортають особливим душевним теплом.

IMG 3991

IMG 4056

IMG 4062

 

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве