Вітаємо ювіляра!

with-you-bouquet-20028 грудня 2017 року святкує свій славний ювілей доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії та документознавства Тюрменко Ірина Іванівна. Упродовж багатьох років трудова діяльність Тюрменко І.І. пов’язана з НАУ та нашим Інститутом.

За час роботи в НАУ Тюрменко І.І.  проявлявила себе висококваліфікованим викладачем, непересічним науковцем, сумлінним, відповідальним керівником. Тюрменко І.І. є автором більш як 130 наукових, науково-методичних праць, з-поміж яких є навчальні посібники з грифом МОНУ, монографії, статті у закордонних виданнях. Активно веде навчально-методичну роботу, організовує на базі кафедри міжнародні науково-практичні конференції та наукові семінари, є членом Вченої ради НАУ та Вченої ради НН ГМІ, провідним фахівцем в галузі архівознавства та документознавства.

Вельмишановна Ірино Іванівно! Колектив Навчально-наукового гуманітарного інституту щиросердно вітає Вас зі святом! Прийміть сердечні, сповнені поваги віншування й побажання міцного здоров’я на многії і благії літа, оптимізму, невичерпної творчої наснаги й успіхів у всіх починаннях і задумах. Надзвичайно приємно щодня чути від Вас добру пораду, одержувати натхнення для конструктивної праці, відчувати Вашу сучасність і досвідченість, скромність і доброзичливість. Ви уміло і наполегливо спрямовуєте високий рівень своїх професійних якостей на підготовку гармонійно розвинутих фахівців.

Будьте завжди такою невгамовною, працьовитою, завзятою, цікавою супутницею у житті, мудрим науковцем і щирим наставником. Хай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал, душевна щедрість якнайкраще служитимуть обраній справі та рідному Університету! Хай Вас постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні й свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких! Даруйте тим, хто поруч із Вами, бажання жити, працювати, творити, вміння боротися і перемагати!

Зорить чудова Ваша дата
Цей світлий день – Ваш ювілей.
У дім уже заходить свято
З вітанням друзів та гостей.
Ваш ювілей – це мудрості пора,
Хай буде вдосталь і в житті, і в домі
Здоров’я, щастя, злагоди, добра,
Земних щедрот та щирої любові!

JOYEUX ANNIVERSAIRE!