З надією на зустріч…

55526 грудня 2017 року старшим викладачем кафедри соціальних технологій Новіковою Н.Є. було проведено профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів Лисогірскої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Первомайського району Миколаївської області.

Учні з цікавістю слухали про Навчально-науковий гуманітарний інститут загалом та кафедру соціальних технологій зокрема, задавали питання про умови вступу та спеціальності, які можна отримати. Просили пояснити різницю між соціальним працівником та менеджером соціальної сфери. Класний керівник Гавва Олена Юріївна цікавилася проходженням практики студентів та наявності заочної форми навчання.

Час пролетів швидко, але домовитися зустрітися в новому навчальному році у стінах Навчально-наукового гуманітарного інституту.

FullSizeRender

FullSizeRender 1