Підступність і кохання

55517 грудня 2017 старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Акопян Т.В. разом зі своїми студентами відвідали Молодий театр, який запропонував до перегляду виставу «Підступність і кохання» за п’єсою класика  німецької літератури Фрідріха Шиллера.

Ця п’єса вже понад два століття не сходить із провідних сцен світу та розповідає дивовижну історію  піднесення леді Мільфрод, всесильної коханки герцога, що прагне досягти найвищої вершини слави, багатства й жіночого щастя. Її врода, розум та хитрість змушують тремтіти від захоплення більшість чоловіків, а її підступність не знаходить спротиву навіть серед найвигадливіших інтриганів герцогства. Проте на шляху у неї стає чисте, ніжне, палке кохання – чи зможе воно протистояти силі підступності?

Вистава справила незабутнє враження. Дуже сподобалась гра акторів. Студенти були у захваті від побаченого, назвавши виставу неймовірною, її зміст – вершиною світової класики.

viber image