#PsychologisTube: підсумки

5555 грудня 2017 року  відбулося свято креативу та дружби, незабутнього студентського життя та командної роботи – профорієнтаційний захід «#PsychologisTube» – конкурс відеоробіт для студентів – практичних психологів кафедри педагогіки та психології професійної освіти.

Головною метою заходу було створення профорієнтаційних відеороликів, які націлені на взаємодію студентів та майбутніх абітурієнтів.

Конкурс проводився серед студентів-практичних психологів і містив 2 блоки:
1. Візитівка: театралізована, вокальна або хореографічна  постановка.
2. Представлення профорієнтаційного відеоролика .

Розпочався конкурс вітальним словом завідувача кафедри педагогіки та психології професійної освіти, доктора педагогічних наук, професора Лузік Ельвіри Василівни, яка привітала усіх з чудовим святом та побажала командам успіху й перемоги.

Членами журі були: Вовк О. О. – помічник ректора НАУ, доктор технічних наук, професор; Барановська Л. В. - доктор педагогічних наук, професор  кафедри педагогіки та психології професійної освіти НН ГМІ; Кокарєва А. М. - кандидат педагогічних наук, доцент  кафедри педагогіки та психології професійної освіти НН ГМІ; Алпатова О. В. – заступник директора з навчальної роботи, кандидат психологічних наук, доцент; Іванова Ж. Є. – заступник директора з організаційно-виховної роботи;  Дмитрашківський О. В. – начальник Інформаційно-аналітичного відділу НАУ; Рощук М. – голова Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НАУ.

За підсумками конкурсу І місце виборола команда «Психострої» ПП-226; ІІ місце розділили команди «Бумчик» ПП-127 та «227о за Фрейдом» ПП-227; ІІІ місце – ««Dream team» ПП-126, ««Mind hunters» ПП-326, «327 смаків» ПП-327.

За свої творчі роботи учасники отримали чудові подарунки: 6 комплектів форми НАУ; сучасні психологічні бестселери; а переможці – свою «солодку» кнопку «#PsychologisTube»!

Усі учасники заходу: студенти, викладачі, члени журі, запрошені гості, – отримали неймовірні враження, незабутні спогади, які зігріватимуть і надихатимуть у буденній круговерті.

Колектив кафедри педагогіки та психології професійної освіти щиро дякує за допомогу в організації конкурсу ректорату НАУ, дирекції Навчально-наукового гуманітарного інституту, Інформаційно-аналітичному відділу НАУ, Первинній профспілковій організації студентів та аспірантів НАУ,  "Media NAU", ведучим заходу Андрію Стрилько і Дарії Гайдей та всім студентам за активну участь!

Адміністрація Інституту висловлює подяку колективу кафедри педагогіки та психології професійної освіти, а також безпосереднім натхненникам свята – доценту кафедри Лесі Олексіївні Хоменко-Семеновій, завідувачу лабораторії Марії Патруль і психологу лабораторії Вероніці Лукаш за чудову організацію вечора.