Англійська мова для майбутніх біотехнологів

5556 грудня 2017 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбулася презентація нового навчального посібника з іноземної мови для студентів 1-5 курсів ІЕБ «Professional English. Biotechnology», укладеного викладачами кафедри Оксаною Шостак та Світланою Харицькою.

Посібник містить текстові матеріали, відповідні граматичні та лексичні вправи, тексти для аудиторного читання до тем «Біотехнологія», «Екологія та екосистема», «Біохімія», «Біофізика», «Генна інженерія»,  «ДНК та генетичний код» згідно з навчальною програмою. Матеріали, подані у посібнику, допоможуть сформувати і розвинути мовленнєві навички студентів та заохотять майбутніх біотехнологів до подальшої професійної і наукової діяльності.