Різдвяні традиції країн Європи

5555 грудня 2017 року в рамках Тижня різдвяних мрій викладач кафедри іноземної філології Н.І. Хайдарі разом зі студентами 102 групи провели виховний захід «Різдвяні традиції країн Європи».

Студенти переглядали відео, брали активну участь в обговоренні особливостей святкування Різдва в різних країнах Європи, ділилися цікавою інформацією іноземною мовою стосовно свята.

Було зрозуміло, що автентичність та індивідуальність кожної країни полягає у традиціях, звичаях та мові. Усі дійшли висновку, що особливо важливі знання традицій різних країн є для перекладачів, оскільки вони є ключовою ланкою у міжкультурній комунікації. Студенти ще раз переконались, що потрібно шанувати традиції всіх країн, але й не забувати про традиції України, адже саме ми повинні зберегти їх для нащадків!