Театральні вечори Гуманітарного

5554 грудня 2017 року викладач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Наталія Глушаниця зі студентами влаштували театральний вечір у Будинку Актора, де переглянули виставу за мотивами твору Лесі Українки «Йоганна, жінка Хусова» за участі акторів класичного художнього альтернативного театру (КХАТ).

Глядачі, присутні на виставі, були вражені глибиною ідей, актуальністю конфліктів, розкритих у виставі, а емоції та пристрасті досягли такого рівня, що ніхто не залишився байдужим у глядацькому залі. У виставі розповідалося про таїну стосунків між чоловіком та жінкою, про низькі плотські пристрасті і потяг до високого кохання, про матеріальний добробут і злети душі, про прагнення влади і усвідомлення істинної волі, про те, як ми стаємо заручниками своїх бажань. Справжнім сюрпризом для наших театралів стало знайомство з акторами та художнім керівником трупи Катаріною Сінчілло, а фотосесія, що завершила театральний вечір, залишила незабутні спогади та яскраві світлини.