Довіра у дії

5552  грудня 2017 року у психологічному клубі «Інсайт» кафедри авіаційної психології (керівник Власова-Чмерук О.М) відбулося тренінгове заняття, яке було спрямоване на розвиток власної довіри до групі та формуванню групової згуртованості, оскільки учасниками заняття стали студенти-психологи 1 курсу.

У цікавому форматі активної співпраці, взаєморозуміння та взаємодопомоги однокурсники випробовували себе і товаришів у проявах довіри один до одного. За відгуками учасників за півтори години спільної роботи вони пережили багатий спектр емоцій: від страху до радості. Виступаючи учасниками тренінгу, студенти не полишали професійного інтересу та активно обговорювали мету й значення кожної вправи для групової динаміки.

У результаті учасники сформували здатність відчувати плече та підтримку друга – це найцінніший досвід у багатомірному спектрі взаємин сьогодення.