Світ не забуде, поки ми пам’ятатимемо свою історію

5552 листопада 2017 року колективом кафедри історії та документознавства була організована зустріч студентів  спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» із головою товариства ветеранів розвідки Військово-морського флоту Мармашовим Олександром Володимировичем.

Захід було присвячено 74 річниці звільнення Києва від фашистських окупантів та 73 річниці звільнення України у роки Другої світової війни. Олександр Володимирович є невтомним дослідником військової історії, автором десятка документальних фільмів про початок військових дій на території України в роки Другої світової війни, табори військовополонених, страшні дні окупації Києва. Студенти з цікавістю прослухали  розповідь про останні польові дослідження товариства, нові публікації, науковий доробок його членів, співпрацю із телевізійним каналом «Інтер». Не була забута і авіаційна тематика. Глядачам було презентовано документальний фільм про військових льотчиків Євграфа Крутеня та Петра Нестерова. Особливо цікавою ця інформація була для студентів-першокурсників: Свірко Марії (представляла Студраду Інституту), Дорожко Тетяни, Шаран Яни, Гуменюк Софії, Чечоти Тетяни, Туманевич Лілії, що вперше були присутніми на такій зустрічі. Це була цікава зустріч і, сподіваємось, не остання.