Відбувся І етап мовного конкурсу

5559 листопада 2017 року у рамках святкування Дня української писемності та мови в читальному залі НТБ НАУ серед студентів нашого університету було проведено І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Організовували захід викладачі кафедри української мови та культури Володимир Варенко та Надія Сенчило.

Щороку конкурс у навчальних закладах проводиться з метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу. Вже традиційно у першому етапі конкурсу беруть участь студенти НАУ, які бажають перевірити свої знання з української мови, змагаючись з ровесниками. Цьогоріч брати участь у конкурсі прийшли понад тридцять студентів-першокурсників НАУ. Організатори намагалися забезпечити рівні умови участі та оцінювання всім учасникам, тому конкурсанти проходили тест в електронному вигляді, а результат бачили відразу по завершенні роботи. Отже, перше місце виборов – В. Марчук (НН ІКІТ); другу сходинку посіла – М. Сівко (НН ГМІ); третє місце у – І. Панасюк (НН ІЕМ). Вітаємо переможців і бажаємо успіху у наступному турі.