Об’єднані спільною метою

5559 листопада 2017 року, у День української писемності та мови, викладачі кафедри української мови та культури зорганізували написання традиційного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності в Національному авіаційному університеті.

Охочих написати радіодиктант, гаслом якого цьогоріч стало «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета», виявилося чимало: до акції долучилися студенти всіх інститутів НАУ. Головною метою, що об’єднала всіх студентів НАУ на цьому заході, було виявити солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

Усі роботи було відправлено на Українське радіо, де в прямому ефірі в грудні буде підбито підсумки і визначено переможців. Сподіваємося, що серед них будуть і студенти нашого університету!