Ми можемо більше!

55512 листопада 2017 року доцент кафедри соціології та політології Семенець-Орлова Інна Андріївна стала учасником Київського форуму М18 «Ми можемо більше!», що відбувся у колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Інна Андріївна була запрошена для виступу на круглому столі на тему політичної освіти молоді, що пройшов за участі міжнародних експертів. Учасники круглого столу, зокрема, директор Департаменту освіти і науки, молоді і спорту КМДА Олена Фіданян, секретар постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Наталія Шульга, голова ГО «Агенція розвитку освітньої політики» Людмила Паращенко, координатор проектів німецького ГО DRA Роман Ельснер, обміркували проблеми формування активістської політичної культури молоді та роль закладів освіти у формуванні демократичних компетентностей школярів та студентів.