Психологічний захист працівників і студентів НАУ

5559 листопада 2017 року кафедра авіаційної психології взяла участь у конференції нашого університету «Радіаційний, хімічний, медичний, біологічний, психологічний захист працівників і студентів. Інженерний захист територій».

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри Сечейко Олена Віталіївна провела заняття з наданням інформативних і практичних знань з питань психологічної допомоги особам, постраждалим від стресогенних факторів.

У ході зустрічі були представлені елементи першої психологічної допомоги, розглянуті основні стресові реакції організму на загрозу та виокремлені найхарактерніші тілесні симптоми. Був обговорений феномен паніки та методи його подолання, ключові елементи допомоги, які можуть надати не лише психологи, а й ті, хто опинився поряд.

Сечейко О.В. звернула увагу на правильну комунікацію з людиною, яка в стресі та ознайомила присутніх з особливими техніками саморегуляції власними емоційними станами, такими як вирівнювання дихання, релаксаційні вправи, вплив людини на власну психіку.

Отже у результаті заходу усі присутні отримали незабутній досвід психологічної допомоги собі та іншим підчас та після отримання стресогенних впливів.

Допомагайте оточуючим долати проблеми!

иьиь

нгшнгшнгшнгшн