Встановлюємо міжуніверситетські наукові контакти

5558 листопада 2017 року в рамках проекту міжвишівського співробітництва з Державним університетом телекомунікацій та кафедрою соціології та політології НН ГМІ було проведено засідання наукової лабораторії з візуальної аналітики та соціології візуального символізму.

Модераторами заходу були доктор соціологічних наук, професор Романенко Ю.В. та завідувачка кафедри соціології та політології доктор соціологічних наук, професор Хомерікі О.А.

У засіданні наукової лабораторії взяли участь студенти-соціологи НН ГМІ та студенти-соціологи Державного університету телекомунікацій.

Темами засідання були ключові блоки навчального тренінг-проекту візуальної аналітики та соціології візуального символізму як теоретичного та прикладного напрямку соціологічних досліджень.

Засідання відбувалося в дружній, невимушеній атмосфері плідної фахової дискусії під головуванням досвідченої професури та заангажованої студентської молоді, яка виявляє неабиякий інтерес до проблем фундаментальних галузевих досліджень в сфері соціології, соціальної антропології, соціології гендеру та інших міждисциплінарних напрямків, дотичних до профілю діяльності наукової лабораторії.

За підсумками засідання було прийнято рішення зробити засідання лабораторії щотижневим науковим заходом кафедри.

IMG 2973

IMG 2979

IMG 2987

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве