Встановлюємо міжуніверситетські наукові контакти

5558 листопада 2017 року в рамках проекту міжвишівського співробітництва з Державним університетом телекомунікацій та кафедрою соціології та політології НН ГМІ було проведено засідання наукової лабораторії з візуальної аналітики та соціології візуального символізму.

Модераторами заходу були доктор соціологічних наук, професор Романенко Ю.В. та завідувачка кафедри соціології та політології доктор соціологічних наук, професор Хомерікі О.А.

У засіданні наукової лабораторії взяли участь студенти-соціологи НН ГМІ та студенти-соціологи Державного університету телекомунікацій.

Темами засідання були ключові блоки навчального тренінг-проекту візуальної аналітики та соціології візуального символізму як теоретичного та прикладного напрямку соціологічних досліджень.

Засідання відбувалося в дружній, невимушеній атмосфері плідної фахової дискусії під головуванням досвідченої професури та заангажованої студентської молоді, яка виявляє неабиякий інтерес до проблем фундаментальних галузевих досліджень в сфері соціології, соціальної антропології, соціології гендеру та інших міждисциплінарних напрямків, дотичних до профілю діяльності наукової лабораторії.

За підсумками засідання було прийнято рішення зробити засідання лабораторії щотижневим науковим заходом кафедри.