Наша мова – наша гідність!

5559 листопада 2017 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбулося святкування Дня української писемності та мови за участі студентів спеціалізації «Практична психологія».

Доцент кафедри Л. Хоменко-Семенова  провела тематичну лекцію «10 причин, чому варто розмовляти українською», відкривши низку запитань стосовно проблеми функціонування української мови в сучасному інноваційному суспільстві.

Професор кафедри Л. Барановська винесла на обговорення питання значення мови в розбудові незалежної держави, зазначивши, що «знати мову й вільно володіти нею не просто, але це шлях до самоактуалізації особистості, професійної реалізації, національної ідентичності, полікультурної репрезентативності».

Завершенням заходу було урочисте написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, на яке завітала проректор НАУ з навчальної та виховної роботи Т. Іванова. Тамара Вікторівна привітала студентів зі святом, побажала творчого натхнення під час написання диктанту та зазначила: «Давайте оберігати, плекати та звеличувати українську мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас».

Надзвичайні теплі емоції подарував День української писемності та мови усім учасникам заходу. Колектив кафедри педагогіки та психології професійної освіти щиро вітає всіх українців із цим чудовим святом!