Кафедра соціальних технологій є випусковою з підготовки фахівців освітніх ступенів "Бакалавр", "Магістр", "Спеціаліст" за напрямом "Соціальна робота". Кафедра направлена на зміцнення високоякісної гуманітарної підготовки фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів та ступенів, конкурентоспроможних на світовому ринку праці та готових до плідної професійної діяльності в умовах постійного розвитку світового співтовариства шляхом гуманізації та гуманітаризації навчального процесу. Соціальна робота - це сучасна, надзвичайно затребувана в суспільстві область діяльності. Фахівець у галузі соціальної роботи веде професійну практичну діяльність з окремими особами, сім'ями, групами населення і спільнотами, що потребують соціальної підтримки, допомоги, захисту та обслуговуванні.

На сьогоднішній день на кафедрі працюють 9 штатних викладачів НАУ і 2 зовнішніх сумісники, у тому числі 1 доктор наук (доктор педагогічних наук) та 6 кандидатів наук (1 кандидат філософських наук, 1 кандидат історичних наук,  1 кандидат соціологічних наук, 2 кандидати психологічних наук, 1 кандидат педагогічних наук).

Кафедра розташована у корпусі №8, на 12 поверсі

Завідувач кафедри – ауд. 8.1204; тел. 497-72-63