Шануємо! Пишаємося! Не забуваємо!

55511 жовтня 2017 року колектив кафедри педагогіки та психології професійної освіти разом зі студентами спеціалізації «Практична психологія» відзначили День Захисника України.

На захід було запрошено учасника Антитерористичної операції (АТО), заступника командира по роботі з морально-психологічного забезпечення 101 окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України, лейтенанта Солов’яна Владислава Сергійовича. Викладачі та студенти тепло зустріли героїчного та мужнього воїна. Владислав Сергійович розповідав про жорсткі воєнні будні; про дорогих і близьких йому друзів, які служать разом із ним; про військові стратегії та міць української армії; про важливу роль психологів у реабілітації учасників АТО. Він охоче відповідав на питання студентів, кожен з яких хотів дізнатися про щось важливе, хвилюючись за наших воїнів-захисників України, які борються на Сході за волю, цілісність і незалежність своєї Батьківщини.

Також лейтенант Солов’ян В. С. презентував учасникам заходу відео з передової, на якому зображено бої та будні воїнів АТО, зокрема, – передислокацію їхньої бригади в м. Дебальцеве. Студенти були вражені усіма реаліями війни з агресором, ніхто не лишився байдужим, чітко усвідомивши свою роль у розбудові майбутнього Україні. В подяку про щиру зустріч Владиславу Сергійовичу колектив кафедри разом зі студентами подарували йому на згадку сувеніри з атрибутикою нашого рідного університету.