Вечір іспанської поезії

5552 жовтня 2017 року С. Мірошник, старший викладач кафедри іноземної філології, та В. Денисюк, студент-практикант, разом з 302 групою провели тематичний вечір присвячений іспанській поезії, а саме творчості Федеріко Гарсії Лорки.

Уже вкотре студенти, які вивчають іспанську мову як другу іноземну,  продемонстрували свою глибоку зацікавленість та любов до цієї чудової, милозвучної повної колориту мови. Свої глибокі почуття студенти передали через творчість відомого поета, драматурга та музиканта Федеріко Гарсії Лорки.

Усі учасники поетичного вечора читали вірші видатного поета в оригіналі, змушуючи слухачів перенестися подумки до чарівної країни Іспанії. Крім того, студенти ознайомилися з віршами, перекладеними українською мовою та висловлювали свої думки щодо якості та вдалості перекладу того чи іншого твору.