“Перспективи продовження освіти у провідних ВНЗ світу"

555Вік живи, вік учись – саме цим керується сучасна молодь, плануючи після здобуття наукового ступеня в Україні продовжувати навчання за кордоном. Наразі проводяться різноманітні виставки, де збираються представники світових вузів і надають корисні консультації щодо навчання у зарубіжних навчальних закладах.

На одному з таких заходів – виставці «Освіта за кордоном», щопроводилася українською освітньою компанією “Study.ua” 7-8 жовтня 2017 року у м. Києві, – побували доценти кафедри англійської філології і перекладу НН ГМІ Шахновська І.І. та Плетенецька Ю.М. разом з магістрантом-практикантом Вознюк А.М.

Виставки компанії “Study.ua” спрямовані на ознайомлення студентів з існуючими магістерськими програмами та післядипломною освітою у провідних університетах світу. У рамках виставки 7-8 жовтня 2017 року в готелі “Inter Continental Kyiv”  були присутні представники 50 навчальних закладів з 10 країн світу, серед яких: University of South Florida (США), Thompson Rivers University (Канада), University of London (Великобританія), EU Business School (ЄС) та багато інших. Кваліфіковані спеціалісти проводили індивідуальні консультації та допомагали в підборі програм, надавали актуальну інформацію щодо навчання за кордоном у ході освітніх семінарів. Представники кафедри англійської філології і перекладу НН ГМІ були раді можливості ознайомитися з сучасними можливостями продовження здобуття освіти за кордоном, щоб у подальшому мати змогу надати необхідні поради та спрямувати у вірному напрямку своїх студентів.

Подібні виставки в Україні в епоху глобалізації й активної євроінтеграції отримують статус надзвичайно важливих подій у вітчизняній світній сфері, оскільки ознайомлення викладачів зі світовими тенденціями навчання та підготовки майбутніх спеціалістів неодмінно позитивно впливає на їхню профорієнтаційну та виховну діяльність.