“Перспективи продовження освіти у провідних ВНЗ світу"

555Вік живи, вік учись – саме цим керується сучасна молодь, плануючи після здобуття наукового ступеня в Україні продовжувати навчання за кордоном. Наразі проводяться різноманітні виставки, де збираються представники світових вузів і надають корисні консультації щодо навчання у зарубіжних навчальних закладах.

На одному з таких заходів – виставці «Освіта за кордоном», щопроводилася українською освітньою компанією “Study.ua” 7-8 жовтня 2017 року у м. Києві, – побували доценти кафедри англійської філології і перекладу НН ГМІ Шахновська І.І. та Плетенецька Ю.М. разом з магістрантом-практикантом Вознюк А.М.

Виставки компанії “Study.ua” спрямовані на ознайомлення студентів з існуючими магістерськими програмами та післядипломною освітою у провідних університетах світу. У рамках виставки 7-8 жовтня 2017 року в готелі “Inter Continental Kyiv”  були присутні представники 50 навчальних закладів з 10 країн світу, серед яких: University of South Florida (США), Thompson Rivers University (Канада), University of London (Великобританія), EU Business School (ЄС) та багато інших. Кваліфіковані спеціалісти проводили індивідуальні консультації та допомагали в підборі програм, надавали актуальну інформацію щодо навчання за кордоном у ході освітніх семінарів. Представники кафедри англійської філології і перекладу НН ГМІ були раді можливості ознайомитися з сучасними можливостями продовження здобуття освіти за кордоном, щоб у подальшому мати змогу надати необхідні поради та спрямувати у вірному напрямку своїх студентів.

Подібні виставки в Україні в епоху глобалізації й активної євроінтеграції отримують статус надзвичайно важливих подій у вітчизняній світній сфері, оскільки ознайомлення викладачів зі світовими тенденціями навчання та підготовки майбутніх спеціалістів неодмінно позитивно впливає на їхню профорієнтаційну та виховну діяльність.

IMG 2316

IMG 2321

IMG 2324

IMG 2328

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве