«Моя майбутня професія»

55510 жовтня 2017 року С. Мірошник, старший викладач кафедри іноземної філології, провела тренінг на тему «Моя майбутня професія» серед учнів ЗОШ № 14 м. Прилуки. Привітавши студентів з початком нового навчального року, викладач запропонувала обговорити тему вибору вищого навчального закладу та вибору майбутньої професії.

Учні з великою зацікавленістю долучилися до заданої теми, розповідаючи про свої наміри щодо майбутнього.

Обговорюючи професії майбутніх випускників, викладач також ознайомила їх зі структурою та діяльністю Національного авіаційного університету, Навчально-наукового Гуманітарного інституту,  особливостями студентського життя та перевагами навчання саме в цьому університеті. Свою розповідь С. Мірошник ілюструвала змістовною презентацією та роздатковими матеріалами.

Сподіваємося, що незабаром не один випускник з м. Прилуки приєднається до нашої дружньої університетської сім’ї.

20170216 101951

20171010 105402