Запрошуємо майбутніх перекладачів

5554 жовтня 2017 року старший викладач кафедри іноземної філології С.О. Мірошник та студент-практикант В. Денисюк відвідали ЗОШ № 275 в м. Києві. Вони привітали майбутніх абітурієнтів з початком нового навчального року та розповіли про дружню сім’ю НАУ, а саме про наш інститут.

Владислав, маючи шестирічний досвід студентського життя, обговорював з учнями 11 класу питання вибору ВНЗ, обрання майбутньої професії, переваги навчання саме в НН ГМІ, роль та значення іноземних мов в житті сучасної молоді.

Учні з великою зацікавленістю ставили запитання про студентське життя в стінах університету та за його межами. Світлана Олексіївна розповіла про численні виховні заходи зі студентами, які проводять викладачі за межами університету, про тематичні вечори, гуртки, що слугують додатковим джерелом для глибшого вивчення іноземної мови.