English Speaking Club: «Cybercrime and ways to fight it»

55511 жовтня 2017 року на кафедрі іноземних мов за фахом під керівництвом старшого викладача Г.В.Бабій відбулося засідання  English Speaking Club на тему «Cybercrime and ways to fight it» (Кіберзлочинність та шляхи боротьби з нею), в роботі якого взяли участь студенти академічних груп НН ІКІТ.

Студенти активно обговорювали наступні питання: поняття про комп’ютерні віруси; комп’ютерні хробаки; масивні вірусні атаки; вісім вірусів, котрі поставили інтернет на коліна; комп’ютерні троянські коні; промислова розробка вірусів; способи захисту від комп’ютерних вірусів; типи авторизації; безпека мережі; найвідоміші хакери в світі. Учасники засідання продемонстрували неабияку зацікавленість у підготовці доповідей та тематичних презентацій,  творчо підійшли до обговорення професійних та користувацьких питань у сфері комп’ютерних технологій. Особливу увагу учасники приділили обговоренню масивних кібератак, які відбулися в 2017 році в Україні та багатьох інших країнах. Були проаналізовані причини можливостей таких атак, їх економічні наслідки та перераховано шляхи попередження розповсюдження подібних вірусів.

IMG 20171009 084856389

IMG 20171009 085005752