Екскурсія

55510 жовтня 2017 року у групи ІУС-111 та ФТТ 201 і 202 відбулася екскурсія в ангарі НАУ.

Завдяки організаторам заходу доценту кафедри іноземних мов за фахом Балацькій Наталії Іванівній та старшому викладачу Козелецькій Ірині Степанівній  студенти змогли на власні очі побачити робоче місце майбутніх інженерів-конструкторів та нагадати собі, в якому саме ВУЗі вони навчаються. Студентам розповідали про найвизначніші досягнення наших земляків в області літакобудування, історію становлення вітчизняної авіації та яке місце займає Україна у світовій авіоіндустрії. На прикладі реальних моделей літальних апаратів викладач зміг ознайомити студентів з інженерною складовою літаків та вертольотів, а також дав декілька важливих порад, як можна евакуюватись під час аварії. Самі слухачі, у свою чергу отримали чимало приємних вражень від цікавої розповіді, а дехто навіть висловлював розчарування з приводу того, що не вступив на спеціальність пов’язану з експлуатацією повітряних суден. Загалом, всі залишали учбовий ангар з купою позитивних вражень та унікальних фотографій, а також вдячністю викладачам:

«Найбільше сподобалося як проводилася екскурсія. Запам'яталося багато історій, до сих пір не можу відійти від захвату!»

«Екскурсія по ангару НАУ справила на мене досить сильне враження. Я дізналася багато нового про літаки, вертольоти, їх історію створення, та наскільки вони вдалі. Дуже приємно, що саме в нашому університеті знаходиться такий унікальний ангар.»

«Дуже цікава й корисна екскурсія, дізналась багато нового про конструкцію літаків. Викладач вразив, коли власноруч завів вертоліт!»

«Екскурсія справила на мене приємне враження: було дуже цікаво та незвично ходити під літаками.  Хотілося б ще навідатися в ангар, щоб самому краще все роздивитись.»

IMG 20171010 102045