Китай чекає на наших випускників

555Випускники кафедри англійської філології і перекладу користуються стабільним попитом на ринку праці. Більшість студентів випускних курсів спеціальності «Філологія» мають можливість ще під час навчання в університеті працювати за спеціальністю і відчувати себе менш залежними від батьківської допомоги та державної стипендії.

Щороку кафедра англійської філології і перекладу проводить низку зустрічей студентів 4-5 курсів з потенційними роботодавцями. 10 жовтня 2017 року з майбутніми випускниками зустрілась координатор компанії ESL Global по роботі з вишами Антоніна Костишіна. Вона презентувала програму працевлаштування молодих фахівців, які мають високий рівень володіння англійською мовою, в навчальних закладах Китайської Народної Республіки. Програма дає можливість молодим людям набути унікальний досвід викладання англійської мови китайським дітям, подорожувати та познайомитись з історією та культурою країни, вивчити китайську мову та отримати непогану матеріальну винагороду за свою працю.

Наші випускники вже скористалися вигодами програми компанії ESL Global. В серпні 2017 року річний контракт на роботу в Китаї уклали Аліна Шевченко та Ольга Щур, які закінчили бакалаврську програму зі спеціальністі «Філологія».

DSCN5474

DSCN5477

DSCN5482

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве