Майбутні аспіранти склали англійську

5554 вересня 2017 року на кафедрі англійської філології і перекладу вступники до PhD програм (аспірантури) Національного авіаційного університету складали іспит з англійської мови.

Майбутні аспіранти спеціальностей «Право», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Кібербезпека», «Енергетичне машинобудування», «Метрологія та інформаційно-вимірювальна текінка», «Будівництво та цивільна інженерія» продемонстрували своє володіння англійською мовою професійного спрямування. Екзаменаційна комісія, яку очолює директор НН ГМІ проф. Гудманян А.Г., відмітила, що пошукувачі в цілому добре орієнтуються в англійській термінології своєї галузі, вміють відтворити зміст спеціального тексту, написати анотацію англійською мовою, розповісти про плани власних наукових досліджень. Екзаменатори побажали майбутнім PhD-студентам систематичної праці над удосконаленням власної англомовної компетенції та успіхів у науковій творчості.