Філологія в НАУ: попит є!

555Незважаючи на переважно технічний профіль НАУ та жорстку конкуренцію з іншими вишами, спеціальність 035 «Філологія» користується стабільним попитом. У цьому році під час набору на 1 курс ОС «Бакалавр» та 1 курс ОС «Магістр» філологи повністю забезпечили власний ліцензійний обсяг – на студентську лаву сіли 100 першокурсників-майбутніх бакалаврів та 20 магістрантів.

4 вересня кафедра англійської філології і перекладу Навчально-наукового гуманітарного інституту, яка є випусковою для спеціальності «Філологія», провела анкетування першокурсників ОС «Бакалавр» з метою оцінки ефективності профорієнтаційної роботи кафедри та визначення чинників, які визначили вибір студентами спеціальності та місця навчання. Результати анкетування показали, що факторами, які найбільш вплинули на вибір студентів, стали відгуки друзів та знайомих про університет в цілому та кафедру зокрема (цей пункт відмітили 61% опитаних студентів), інформація про кафедру в Інтернеті (53%) та імідж НАУ як одного з провідних університетів України (43%). Відвідування днів відкритих дверей та профорієнтаційні зустрічі викладачів НАУ в школах визначили вибір 17% першокурсників. Цікаво, що вартість навчання вплинула на вибір лише 5% абітурієнтів спеціальності «Філологія». Приємно відзначити, що серед чинників, що вплинули на вибір НАУ, першокурсники зазначили такі, як «привітна та уважна приймальна комісія», «авіаційна складова навчального процесу», «бажання вивчати переклад в галузі авіації», «завжди тягнуло до авіації», «екскурсія в ангар з літаками», «гарна форма».

Сподіваємось, що першокурсники, які щойно увійшли до навчальних аудиторій, не розчаруються у своєму виборі та зроблять усе можливе, щоб стати справжніми професіоналами, які в свою чергу сприятимуть піднесенню іміджу та авторитету нашого університету.