Крок у нове життя

5551 вересня 2017 року викладачі кафедри педагогіки та психології професійної освіти разом зі студентами-практичними психологами другого, третього та четвертого курсів урочисто привітали першокурсників – майбутніх практичних психологів із початком навчального року вже в ролі студентів.

Першокурсники мали змогу познайомитися з викладачами кафедри, які розповіли їм про важливість і перспективі їхньої майбутньої професії, про особливості організації навчального процесу та щиро привітали у нашій дружній родині. Студенти старших курсів також не лишили поза увагою своїх наступників, розповівши про всі переваги студентського життя, про різноманітні заходи, екскурсії,  тренінги та неймовірно цікаві лекції, семінари й практичні заняття.

Наприкінці заходу на першокурсників чекав сюрприз-відеоролик, який позитивно налаштував студентів на навчальний процес.

Колектив кафедри щиро вітає першокурсників у стінах нашого славетного університету та бажає їм наснаги, натхнення й здійснення усіх мрій!