Високий старт

555Урочисте посвячення в студенти Національного авіаційного університету, яке відбулося 31 серпня 2017 р., справило незабутнє враження на студентів першого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» спеціалізації «Документознавство та інформаційна діяльність».

Тепер уже студенти ДК 121 разом із куратором групи Л. Халецькою вперше стояли в колі університетської родини. З увагою дослухалися вони до вітальних звернень керівництва НАУ, представників Наглядової ради, Солом’янської районної у м. Києві державної адміністрації, представників студентського самоврядування. Теплом і вірою у величне майбутнє нашої країни зігрів серця присутніх емоційний виступ Національного заслуженого академічного народного хору ім. Г. Верьовки.

Завершальним акордом свята стала зустріч майбутніх фахівців-документознавців з науково-педагогічним колективом кафедри історії та документознавства. Щирі слова завідуючої кафедри І. Тюрменко запалили вогнем натхнення і мрій очі першокурсників, які висловили впевненість у достойному професійному майбутті, гідному високого звання студента НАУ.