Вітаємо учнів «Престижу» зі святом!

555Стало вже доброю традицією, що значні події у Київському ліцеї «Престиж» не проходять повз уваги Національного авіаційного університету. Так, 1 вересня поточного року доцент кафедри філософії Каднікова Л.В. відвідала урочисту лінійку, присвячену Святу Знань, яка проводилася в ліцеї.

На святково прикрашеному майданчику зібралися ошатно вбрані учні, вчителі, батьки та запрошені гості. Лунала урочиста музика, майоріли різнобарвні квіти та повітряні кульки. Піднесений настрій, посмішки, хвилювання в очах тих, хто вперше прийшов до ліцею – все це створювало особливу атмосферу свята.

Урочисту лінійку відкрила директор ліцею Вероніка Віталіївна Турчина, яка поздоровила усіх присутніх зі святом і запросила новачків до дружної сім’ї ліцею «Престиж». Під звуки маршу й оплески присутніх учні випускного класу ввели п’ятикласників на майданчик.

До присутніх з привітанням звернувся почесний гість ліцею «Престиж» –  Голова Солом’янської районної державної адміністрації Шкуро М.Ю. Він щиро поздоровив учнів, вчителів, батьків, побажав їм сил, здоров’я, натхнення та успіхів. Максим Юрійович коротко розповів про плани й здобутки керівництва щодо покращання стану роботи навчальних закладів району, зокрема ліцею «Престиж», отримавши вдячні оплески присутніх.

Школярі підготували декілька привітальних номерів – вірші, пісні, танці, які зробили атмосферу свята ще більш зворушливою.

Як спікер виступила і Каднікова Лариса Володимирівна. Як до добрих друзів звернулася вона до випускників з привітанням, нагадала їм що вони – бажані абітурієнти нашого вишу та побажала наступний перший дзвоник святкувати вже в дружній сім’ї студентів Національного авіаційного університету.

image-0-02-05-

image-0-02-05-1