Якість вищої освіти очима студентів

55531 серпня 2017 року у ракурсі Дня знань кафедра авіаційної психології провела міжкафедральний методологічний семінар «Оцінювання якості освітніх послуг очима студентів».

У семінарі взяли участь Ковтун Олена Віталіївна – завідувач кафедри іноземної філології, доктор педагогічних наук, професор, Сидоренко Сергій Іванович – завідувач кафедри англійської філології і перекладу, кандидат філологічних наук, доцент, Помиткіна Любов Віталіївна – завідувач кафедри авіаційної психології, доктор психологічних наук, професор, науково педагогічні працівники кафедри.

Метою семінару було ознайомлення викладачів з основними напрямами покращення навчально-виховної роботи з точки зору студентів. Ковтун О.В. та Сидоренко С.І. поділилися досвідом проведення пілотажного дослідження серед студенства ННГМІ, яке проводилося у процесі навчання впродовж декількох років. Були представлені основні висновки щодо пропозицій студентів з приводу покращення якості викладання гуманітарних дисциплін. На семінарі були обговорені шляхи удосконалення якості викладання дисциплін, особливості міжособистісної взаємодії під час практичних занять та семінарів, інформативна допомога під час підготовки курсових та дипломних робіт, організація творчих майстерень. Вкінці семінару були оголошені «кращі викладачі» кафедри авіаційної психології за критеріями студентів.

У результаті учасники семінару отримали своєчасну інформацію про можливі напрями щодо перебудови й покращення власних підходів до викладання дисциплін, енергетичний творчий заряд на початку нового навчального року, позитивні враження від креативних поглядів нашого студенства на навчально-виховний процес вищої сучасної освіти.