Зустрічаємо майбутніх психологів

55531 серпня 2017 року викладачі кафедри авіаційної психології на чолі з завідувачем кафедри доктором психологічних наук, професором Помиткіною Любов Віталіївною зустріли та привітали студентів-першокурсників та їх батьків з початком навчального року.

Завідувач представила колектив кафедри студентам, які у теплій та дружній атмосфері заохочували студентів до вивчення психологічних дисциплін та до активної участі у поза навчальний час. На зустрічі обговорювалися та пояснювалися питання, які хвилюють та цікавлять першокурсників. Також студенти знайомилися як зі своїми кураторами, так і один з одним.

Позитивна атмосфера, яку створили викладачі, допомогла студентам подолати їх хвилювання та налаштувати майбутніх психологів на плідну та кропітку працю. Першокурсники з величезним бажанням та натхненням вже чекають перших своїх лекцій та семінарів. Викладачі, у свою чергу, готові поділитися знаннями та своїм досвідом, творчо підходити до організації практичних занять та семінарів.