Економіка знань в сучасній глобалізації – 2017

55530 червня – 1 липня 2017 року відбулася ІІ Міжнародна конференція з актуальних проблем економіки знань в сучасному глобалізованому світі, яку було організовано Інститутом досліджень економічних і соціальних проблем глобалізації та факультетом бізнесу та технологій Європейського університету в  Тбілісі.

Захід визнано учасниками як простір для прийняття важливих рішень, затвердження намірів про співпрацю, зміцнення ділових та дружніх контактів представників різних університетів та наукових установ.

Викладачі, адміністратори та науковці Грузії, України та Польщі знаходили  спільні інтереси, порівнювали стратегії розвитку національних систем освіти, обговорювали на пленарних та секційних засіданнях труднощі та представляли досягнення.  За підтримки директора НН ГМІ  Артура Гудманяна та начальника відділу міжнародних зв’язків НАУ В’ячеслава Тимохіна, до процесу пошуку та встановлення партнерських  зав’язків  активно долучаються представники окремих кафедр нашого університету.

Так, результатом академічного відрядження  у Тбілісі доцента кафедри педагогіки та психології професійної освіти Олени Добротвор стало підписання Угоди про співробітництво між Національним авіаційним університетом та Європейським університетом. Відповідно, В.о. ректора Володимир Ісаєнко та Ректор Європейського університету Лаша Канделакішвілі витупають ініціаторами та гарантами освітньої міжнародної діяльності для розвитку академічного середовища, співробітництва у сфері наукових досліджень, сумісного навчання та мобільності.

Європейський університет, який здійснює підготовку в області ділового адміністрування, юриспруденції, гуманітарних і соціальних наук, інформаційних технологій та здоров’язбереження, має високий рейтинг, програми навчання за світовими стандартами, привабливі для іноземних студентів дипломи. Все це результат виконання місії університету – надання особистісно-орієнтованої освіти у міцному співробітництві з лідерами та новаторами в цій галузі.

Приємно переконатися, що у контексті європейського освітнього ринку, в Україні та Грузії неодмінно складається нове бачення освітнього закладу, у якому людський капітал важливіше за фінансовий.