Філологи долають SCOPUS

555Україна, на жаль, не має фахових наукових видань з філологічних наук, що індексуються в міжнародній наукометричній базі Scopus. Та й за кордоном таких видань небагато. Тому кожна публікація наших колег у науковому журналі, що індексується в Scopus, є вагомим науковим досягненням. Сьогодні маємо нагоду привітати доцента кафедри англійської філології і перекладу С.Г. Шурму.

Стаття Світлани Григорівни «Soviet Conceptualization of NASYLSTVO (VIOLENCE): Based on the Texts of the Ukrainian SSR Newspaper the Molod Ukraїny of 1960» опублікована в міжнародному реферованому журналі «Concentric: Studies in Linguistics (Volume 43, No.1)». Отже, й філологи долучились до утвердження статусу Національного авіаційного університету як осередку якісних наукових доробок світового рівня.

FullSizeRender