На крилах творчості

555З 27 червня по 3 липня 2017 року на Миколаївщині проходив ХХ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека». В межах фестивалю щороку для освітян працює Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості».

У організації та проведенні роботи школи, темою якої була «Педагогічна творчість як джерело освітніх інновацій і професійного саморозвитку вчителя в умовах реформаційних змін» взяла участь кафедра авіаційної психології Навчально-наукового гуманітарного інституту. Помиткіна Любов Віталіївна, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри провела семінар на тему «Врахування власної життєвої позиції в роботі освітянина». Метою семінару було висвітлення психологічних особливостей врахування власної життєвої позиції вчителя у міжособистісній взаємодії з учнями під час навчання, виховання та творчої діяльності. Слухачами були директори шкіл, заступники директорів з виховної роботи, вчителі й вихователі, керівники спортивних та творчих гуртків, ті, хто активно й самовіддано не лише навчає, але й виховує молодь, надихає на творчі здобутки, на саморозкриття й самовдосконалення.

Отже, у час, коли вихованці різних шкіл як України так і із закордону брали участь у різних творчих конкурсах, їх наставники підвищували власну кваліфікацію не лише з психології й педагогіки, а проходили підготовку з розвитку власної самосвідомості, підвищували кваліфікацію у номінації «Вчитель з великої букви». За результатами літньої школи усі учасники отримали сертифікати Міністерства освіти з підвищення кваліфікації.

Дякуємо за можливість усім засновникам Міжнародної школи «Академія педагогічної творчості» та надзвичайному й феєричному фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека»!

DSC 5064

DSC 5193

DSC 5201

DSC 5806

DSC 5818

IMG 20170701 101619

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве