Сучасне навчально-методичне забезпечення

55530 червня 2017 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбулась презентація трьох навчальних посібників для студентів спеціальності «Філологія», авторами яких є провідні викладачі кафедри.

Навчальний посібник «Ділова англомовна комунікація», авторами якого є проф. Гудманян А.Г., доц. Плетенецька Ю.М. та ст. викл. Линтвар О.М., знайомить студентів-філологів з англійською мовою ділового спілкування в різноманітності її видів та форм, висвітлює найбільш суттєві функціонально обумовлені способи комунікації в усному та писемному діловому мовленні.

Метою навчального посібника «Вступ до перекладознавства», авторами якого є проф. Гудманян А.Г., доц. Сітко А.В. та доц. Єнчева Г.Г., є ввести майбутніх перекладачів в світ науки про переклад, ознайомити студентів із загальними проблемами та теоретичними засадами перекладознавства, розкрити головні закономірності перекладу, способи аналізу та шляхи вирішення практичних перекладацьких проблем на різних етапах професійної діяльності.

Навчальний посібник “The Case of the Rich Woman” є вже другим, виправленим виданням книги оповідань Агати Крісті для студентів-філологів із серії книг “Use classic literature to learn English” («Вивчай англійську, читаючи класичну літературу») видавництва «Нова книга». Усі шість навчальних посібників серії, співавтором яких є завідувач кафедри доц. Сидоренко С.І., рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Посібники серії презентують нову технологію роботи з художнім текстом, мета якої – максимально розкрити мовний, стилістичний, прагматичний та соціокультурний потенціал літературного твору, розвинути усі основні компоненти комунікативної компетенції студентів та сформувати у них уміння критичного мислення в умовах аргументативного дискурсу.