Захищаємо наукові результати

555З 17 червня 2017 року на кафедрі англійської філології і перекладу проходять захисти дипломних робіт. Першими захищати свої наукові доробки розпочали студенти ОКР «Спеціаліст» – останній випуск спеціалістів зі спеціальності «Філологія» в Національному авіаційному університеті.

Після спеціалістів естафету приймають випускники освітнього ступеню «Бакалавр», які на публічному захисті презентують свої кваліфікаційні роботи. Тематика дипломних робіт випускників кафедрі англійської філології і перекладу охоплює широкий спектр актуальних проблем теорії та практики перекладу. Під час захисту студенти демонструють знання лінгвістичної та перекладознавчої теорії, навички систематизації та опису мовного матеріалу та результати перекладознавчого аналізу вихідного та перекладного текстів. Екзаменаційна комісія, яку очолює доктор філологічних наук, доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка А.В. Пермінова, відмічає загалом високий рівень виконання дипломних робіт, їхню якісну презентацію під час захисту.