Розвиваємо студентську мобільність

555Студентка 4 курсу спеціальності 035 «Філологія»  Юлія Гарник у 2016-2017 н.р. взяла участь у програмі обміну студентами  «Intermarium». Протягом року вона навчалася за напрямком «Англійська філологія» у Вищій Гуманітарно-економічній школі (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna) у польському місті Бжег (поблизу Вроцлава).

Програма студентської мобільності «Intermarium» організована Фондом «Labore Nobilis», який уклав договори з польськими університетами та пропонує рік безкоштовного навчання для студентів Польщі, Литви, Латвії, Білорусі та України. Програма має назву «Intermarium» – «Міжмор’я» – історична назва області в Центральній і Східній Європі, що включає в себе Польщу, Литву, Латвію, Білорусь та Україну.

Програма пропонує не тільки весь спектр безкоштовних курсів і професійної підготовки, але перш за все можливість навчатися протягом двох семестрів абсолютно безкоштовно. Навчання проходить англійською мовою. Всі викладачі Фонду мають докторський ступінь і педагогічний стаж не менше 10 років в європейських університетах.

Навчання у Польщі дало змогу нашій студентці покращити знання англійської мови, ознайомитися з польською мовою та культурою, набути необхідні навички для подальшого їх розвитку в своїй альма-матер.