Нове поповнення української інтелектуальної еліти

555Протягом 13-15 червня 2017 року на кафедрі історії та документознавства відбулися захисти дипломних робіт на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» студентами напряму підготовки 6.020105 «Документознавство та інформаційна діяльність».

Державна екзаменаційна комісія у складі: доктора історичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки Матяш І. Б. (голова комісії), доктора історичних наук, професора Тюрменко І.І., доктора філологічних наук Бурлакової І.В., кандидата психологічних наук, доцента Бондар Л.В., кандидата історичних наук Божук Л.В. (члени комісії) відзначили високий рівень здобувачів вищої освіти.

Дипломні дослідженні були присвячені актуальним проблемам у галузі документознавства та інформаційної діяльності, а саме: організації діловодних процесів у вищих органах влади; впровадженню електронного документообігу в установах; документуванню руху кадрів державної служби; інформаційному забезпеченню бібліотечних та архівних установ в Україні; розвитку соціально-комунікаційних технологій тощо. Кращими визначені дипломні роботи Домбровської А., Каліновської В., Степанцової Ю., Юзвік М.

Бажаємо успіхів випускникам у подальших наукових пошуках і творчому житті!