За крок до диплому соціолога!

555Протягом 13-15 червня 2017 року на кафедрі соціології та політології відбулися захисти дипломних робіт освітнього ступеня «Бакалавр» за напрямом 6.030101 «Соціологія».

Державна екзаменаційна комісія у складі: доктора соціологічних наук, провідного наукового співробітника Інституту соціології НАН України І. Мартинюка, доктора соціологічних наук, завідувача кафедри, професора О. Хомерікі; кандидата політичних наук, доцента Л. Лясоти; доктора філософських наук, доцента С. Ягодзінського; кандидата філософських наук, доцента Т. Шоріної відзначила високий рівень професійної підготовки дипломників.

Тематика дипломних робіт торкається актуальних проблем сучасного суспільства, а саме: гендерної стратифікації, соціально – економічного портрету сучасного українського студентства, проблем працевлаштування студентів, інклюзивної освіти, формування культури дозвілля, корпоративної культури, засобів масової інформації, політичної довіри в сучасному українському суспільстві, формування культури споживання, громадянського суспільства в Україні тощо. Кращими визнано роботи студентів: Єровенко А., Музичук К., Мошури М., Руденко Є., Харченко О.

Кафедра соціології та політології щиро вітає студентів-випускників та бажає нових  наукових досягнень!

unnamed.jpg 2

unnamed.jpg 4