Обговорюємо, усвідомлюємо, застосовуємо

5559 червня 2017 року на кафедрі української мови та культури відбулася презентація методичних рекомендацій для викладачів «Банк ділових ігор: активні та інтерактивні методи навчання в освітньому процесі ВНЗ» (укладачі І. В. Бурлакова та О. А. Сєдашова).

Розробники видання у своїх виступах акцентували увагу на тому, що висококваліфікований викладач вищого навчального закладу повинен не лише мати повноцінні професійні компетентності з того навчального предмета, який він викладає, а й володіти педагогічною майстерністю та методичними вміннями обирати оптимальний метод навчальної діяльності на кожне заняття. Сьогодні широкого поширення серед освітян набули такі інтерактивні методи роботи, як дискусія, навчальна гра, аналіз конкретних ситуацій, метод генерування, активна лекція тощо. Про переваги та алгоритм застосування кожного з цих методів і розповіли І. В. Бурлакова та О. А.Сєдашова.

Високу оцінку презентованим методичним рекомендаціям дала рецензент Л. І. Федчук, яка зазначила, що видання «Банк ділових ігор…» безсумнівно буде корисним викладачам вищих навчальних закладів, оскільки допоможе їм оволодіти сучасними інноваційними технологіями та сприятиме кращій організації навчального процесу.

Викладачі кафедри, зацікавившись інтерактивними методами, виявили бажання стати учасниками тренінгу із застосування презентованих технологій.

P1011429 1