Майстер-старт у майбутнє

5553 червня 2017 року відбулася виставка-презентація в рамках Дня відкритих дверей НАУ. В холі першого корпусу представники Інституту щиро вітали майбутніх абітурієнтів, надавали їм консультації та пропонували рекламно-інформаційні буклети.

Після виставки-презентації було проведено два майстер-класи в рамках Літньої школи 2017, де майбутні студенти мали змогу поставити питання щодо навчальної і виховної складової освітнього процесу, умови проживання в гуртожитку, студентське дозвілля та інше.

Під час проведення майстер-класів, ще з перших хвилин було встановлено привітний, теплий клімат і відчуття єдиної родини – родини НАУ. Висловлюємо щиру вдячність співробітникам та студентам НН ГМІ, які з гідністю представили наукові та творчі досягнення нашого Інституту. Маємо надію, що наш навчальний заклад стане альма-матер для більшості присутніх на Дні відкритих дверей, адже навчання в Національному авіаційному університеті – це якість, престиж і впевненість у майбутньому!