Термінологічні студії документознавства

5552 червня 2017 року у Києві відбувся ювілейний Х Міжнародний науково-теоретичний семінар «Термінологія документознавства та суміжних галузей знань», присвячений актуальним питанням теорії термінознавства, термінографії, проблемно-тематичним аспектам термінології документознавства.

У роботі цього форуму взяли активну участь науковці – професор Тюрменко І.І., доценти Литвинська С.В., Сібрук А.В., Варенко В.М., Ткаченко Р.П. Сертифікат постійного учасника Міжнародного науково-теоретичного семінару «Термінологія документознавства та суміжних галузей знань 2007–2017» вручено доцентові кафедри історії та документознавства Литвинській С.В., яка багато років досліджує проблеми документознавчої термінології.