Документознавці – стипендіати Єврошколи Study Days

555Протягом 24-27 травня 2017 року студентка групи ДК-321 спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Інна Ніколаєнко отримала грант на участь у 19-й сесії Єврошколи Study Days, яка проходила у м. Маріуполь Донецької області.  І.Ніколаєнко стала однією з 40 студентів, відібраних для участі у роботі Єврошколи.

Єврошкола – проект Представництва Європейського Союзу в Україні, що діє з 2013 р. У рамках школи студенти з різних куточків України дізнаються про міжнародну політику і досвід ЄС у різних сферах: економіці, енергетиці, обороні, взаємовідносинах України та ЄС з просування європейських реформ, таких як децентралізація, реформа поліції тощо. Спікерами 19-ої сесії Єврошколи були відомі представники ЄС та Єврокомісії: Берент де Грут – голова секції «Якісне управління та демократизація», Марко Ферраро – координатор сектора правоохоронної діяльності і боротьби з організованою злочинністю Єврокомісії, Наталія Давидова – керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні та ін.

Загалом протягом 4-х днів І.Ніколаєнко здобула знання, досвід з управління проектами, знайшла нових друзів, отримала багато незабутніх вражень та сертифікат за результатами навчання. Вітаємо, Інно!